Defenders 2: Tower Defense CCG

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 669,9 MB
  • Version 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Nival
Stratejik gelişmeler ile kazanacağınız Defenders 2 mobil oyununda sizde gücünüzü herkese gösterin.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz Defenders 2 mobil oyununda  büyüler eşliğinde düşmanlarınıza karşı eşsiz bir direniş gösterebilirsiniz. Akıllı mobil cihazınız sizlere bu konuda yardımcı olmak için Defenders 2 oyununa ev sahipliği yapacaktır. 

Büyülü bir dünyanın içerisine dahil olacağınız Defenders 2 mobil oyununda 40 özel kulenin fethine başvuracaksınız. Kulelerin ve özel büyülerin bulunduğu kolleksiyonları güç kazandıkça daha da özelleştirebilirsiniz. Savunmanı kullanarak Yeraltında Yaşayan, Zeki, Sürülü, Patlayan, Hayaletli, Ceset Yiyen ve diğer 20 canavar türü ve 29 çok özel canavarı yenilgiye uğratarak oyunu başarı ile sonuçlandırabilirsiniz. 

Kusursuz bir savunma kurmak için kule ve büyü kartlarınızla özel bir kombinasyon oluşturarak düşmanlarınıza karşı kullanabilirsiniz. Diğer oyunculara karşı savaşarak kule koleksiyonunu canavarları biçen makinelere dönüştün ve oyunu kazanmaya bir adım daha yaklaşın. Savunmanızı karanlık çöktüğünde hortum ve fırtına gibi zorluklarla dolu seviyelerde test ederek hayatta kalmaya çalışın. Düşmanlarınıza karşı her an güçlü durun. 

Daha Fazla Göster
Defenders 2: Tower Defense CCG indir
DİĞER SÜRÜMLER