Defenders 2: Tower Defense CCG

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 669,9 MB
  • Version 4.2 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Nival
Defenders 2 mobil oyunu büyülerin ve eşsiz bir dünyanın üzerine kurulmuş olan kaliteli bir strateji oyunudur.

Efsanevi Prime World serisinin Tower Defense ve kart koleksiyonu oyununu bir araya getiren yeni TD strateji oyunu Defenders 2 mobil oyununu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda aksiyon ve macera eksik olmayacaktır. Sizde kendi stratejinize yönelik hareket ederek oyunun kazanan tarafı olabilirsiniz. 

Stratejik tabanlı geliştirilmiş olan Defenders 2 mobil oyununda afetin kasıp kavurduğu, antik eserler ve canavar orduları tarafından korunan eşsiz hazinelerle dolu gizemli ve büyülü bir dünyaya adım atacaksınız. Bu dünyanın keyfini çıkartın. Düşman akınlarına karşı büyü ve kule güçlerini geliştirerek savunmanızı geliştirmeniz gerekiyor. Aksi halde düşmanlarınıza karşı yenilgiye hazır olun. Gerçek TD ustasının kim olduğunu tüm dünyaya göstermek için gücünüzü toplayın ve oyunda ilerleme kat edin.

Birbirinden farklı büyüler ile düşmanlarınıza karşı direneceksiniz. Her büyünün kendine özgü etkisi vardır. Kendinizi geliştirin ve tüm dünyaya karşı ayakta durun. Defenders 2 oyunu ile sizde bu büyülü dünyanın bir parçası olarak kendi gücünüzü herkese kanıtlayabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Defenders 2: Tower Defense CCG indir
DİĞER SÜRÜMLER